Každý den začíná nocí

Čekání na konec

30. dubna 2014 v 11:44 | Mexafell |  Povídky
Čas, čas, čas! Kolik ho máme?
Kdy příjde konec? Ptám se sama sebe. Nevím, nevím kdy. Zavanul vítr. Byl chladný, zabolely mne z něj oči a vyhrkly mi z nich slzy. Mé dlouhé bílé roucho se zavlnilo v poryvech větru a odhalilo tak má bosá chodidla. Zavřela jsem oči.
Čas, čas, čas! Každou chvílí se přibližuji konci. Z našeho rodu jsem poslední. Všichni již padli v boji. Kol mne na mramorové podlaze před domem je krev. Sem tam i mrtvé a bezvládné tělo. Jsou to muži, ženy, děti i starci.
Čas, čas, čas! Již brzy příjde konec. Vím to, cítím to. Všude kolem sebe. Setřu si z čela krev která mi lepí mé zlaté vlasy.
Čas, čas, čas! Už je to na dosah!
Konec!
Konec všeho. Nezajímá mne to. Začínají se ke mne přibližovat temné postavy a v rukou se jim občas blýskne zbroj zčernalá krví mého lidu. Nic nedělám, stojím a čekám na konec. Nemá cenu utíkat. Dříve nebo později, stejně příjde konec. Je čas! Na krku mne zamrazil kov...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irith Irith | Web | 29. července 2014 v 20:33 | Reagovat

Fantasy povídka a ještě ke všemu na Pána Prstenů, ráj :-)

2 grehs grehs | 6. srpna 2014 v 18:15 | Reagovat

Varování!!čtěte dál Nebo zemřete, i když jen se podíval na slovo varování! Kdysi tam byla malá dívka jménem Clarissa, jí bylo deset let staré a žila v psychiatrické léčebně, protože zabila svou matku a její otec. Dostala tak špatné šla zabít všechny zaměstnance v nemocnici, takže více-vláda rozhodla, že nejlepší nápad je zbavit se jí tak vytvořit speciální místnost zabít ji, jak humánní, jak je to možné, ale to šlo špatně se strojem oni byli používání pokazilo. A ona tam seděla v agónii hodin, dokud nezemřela. Nyní každý týden v den její smrti ona se vrátí osobě, která čte tento dopis, na pondělí večer v 00:00 Ona plíží do svého pokoje a zabije tě pomalu, snížením vás a sleduji vás vykrvácet. Nyní pošlete tuto deset dalších obrázků na tomto jednom místě, a ona bude strašit někoho, kdo nemá. To není falešná. zdá se, že je-li u zkopírujte a vložte tento na deset komentářů v následujících deseti minut u bude mít nejlepší den ur života zítra. u bude buď jej políbil, nebo zeptal se, jestli u rozbít tento řetězec u uvidí malou mrtvou dívku ve vašem pokoji večer. v 53 minutách někdo bude říkat miluju tě, nebo im sorry

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama