Každý den začíná nocí

Spouštění spřízněného blogu

1. září 2014 v 19:29 | Mexafell a Vénie |  Z Reality
Právě spouštíme Véniin nový blog; máte se na co těšit. O tom vypovídá už i atraktivní název; Hvězdný třpyt. Vénie spouští blog z podobného účelu jako já - tedy že na něm bude zveřejňovat své básně, povídky, texty, fotky a popřípadě i pár kreseb a maleb. Nyní jí předám slovo, aby Vám o svém blogu mohla říci něco sama.

Děkuji Mexafell za stručný, leč poutavý úvod. Jak už jste se dočetli před chvílí, můj blog bude plný povídek, obrázků i básní z mé tvorby. Doufám, že se vám bude líbit a že na něj budete chodit tak často jako jste chodili na Volání ve větru. Už teď mám dětinskou radost z toho, že můj blog stihl za tři dny posbírat pět komentářů. Kromě jiného na něm budu taky ukazovat i vlastnoruční tvoření (na blogu najdete pod názvem handmade). Co všechno handmade v mém případě zahrnuje, se dozvíte brzy. Rubrika však ještě není v provozu, stejně jako mnoho jiných, jelikož je blog založen teprve dva dny. Počkejte tak týden a slibuji, že tam toho bude víc. Také budu vyprávět o kouzlech tvz. Enkaustiky. Co to je, zjistíte, když budete pravidelně sledovat kolonku s ruční tvorbou. Myslím, že jsem napsala vše co je třeba pro úvod nového blogu. Těším se na vaše návštěvy i komentáře a doufám, že vás můj blog zaujme.

Spřízněný blog: http://hvezdny-trpyt.blog.cz/

Ještě poznámka: Všechny Véniiny nedopsané povídky na pokračování budou z blogu Volání ve větru smazány a přesunuty na Hvězdný třpyt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irith Irith | Web | 2. září 2014 v 19:22 | Reagovat

Už se těším :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama